Poznaj mnie

KOBIETA • STOMICZKA • ŻONA • MAMA • AUTORKA • WŁAŚCICIELKA FIRM

Jestem kobietą, żoną, mamą i stomiczką. Zawodowo autorką, właścicielką dwóch firm, aktywistką ciała i samo-miłości. Wykorzystując zdobytą wiedzę i doświadczenie, stworzyłam autorską metodę warsztatową, której fundamenty sięgają klasycznych ustawień systemowych. W swojej pracy, łączę głęboką pamięć ciała, wizualizacje i porządki systemowe.

Jakość, z którą przychodzę została zbudowana nie tylko poprzez wykłady, warsztaty i praktyki, ale również przez własne doświadczenia. Czteroletnia choroba, zakończona operacją ratującą życie, kreowanie swojej rzeczywistości od zera, budowanie życia opartego o odwagę, namiętności i pasję - to moje zasoby. Pisząc o swoich jakościach, chcę zaznaczyć jeszcze najważniejszych: tych, którzy byli tu przede mną. Moją mamę wraz z jej całą rodziną pochodzenia i tatę wraz z jego całą rodziną pochodzenia. Ich historie we mnie, a ja z ich historii. Z ich całości i kawałeczków. Ze strat, pragnień, spełnień i braków. Dziękuję za Was. Jesteście najważniejszym ze wszystkich dyplomów. Moja rodzina: mój, na zawsze w mocy, dyplom pochodzenia.

Ustawienia systemowe Marianna Gierszewska
Ustawienia systemowe Marianna Gierszewska

…pierwszego od trzech pokoleń, chłopca - Ignacego. Bycie rodzicem stawia mnie do codziennej pracy ze sobą. Pokazuje mi też, jak wielkim i jak nieoczywistym jest dać i otrzymać życie. Przekazać dalej, z RAZEM - to wyższe niż ja czy Ty… Dziękuję, że mogę.

Po wykonanej w 2016 roku operacji ratującej życie. Zderzenie ze śmiercią, było jednym z najtrudniejszych i jednocześnie najspokojniejszych momentów z którymi przyszło mi się zmierzyć. Ta chwila graniczności już na zawsze pozostanie przypomnieniem o moim miejscu na Ziemi. Ze stomią zaprzyjaźniłam się od razu po operacji – to dlatego dziś mogę nawigować historie zdrowotne innych kobiet, w Polsce i za granicą.

Założonej w 2019 roku, pierwszej w Polsce marki produkującej bieliznę dla stomiczek – Tutti oraz platformy, na której właśnie jesteś – Okolice Ciała. Przy wspaniałej pomocy mojego męża, Miłosza, stworzyłam przestrzenie, które pozwalają redefiniować powszechnie przyjęte kanony piękna. To miejsca, które otaczają wsparciem prawdę. Jakakolwiek by ona nie była. Bo ani Twoje ciało ani emocje ani doświadczenia nie są złe. Nigdy nie są też na złość. One zawsze przychodzą jako niezwykłe drogowskazy.

Wszystko co stworzyłam, stworzyłam sama – stojąc obok Miłosza. Mam więc za sobą doświadczenia sukcesu i porażki. Doświadczenia nagłych zmian planów i utraty pieniędzy. Doświadczenia bogactwa i strachu o to co dalej. Ze wszystkim tym, co poznałam sobą, przychodzę dziś do Ciebie.

Dzięki tak rozmaitym doświadczeniom zdrowotnym, zawodowym, finansowym i osobistym, mogę przyjść do Ciebie, jako wsparcie i przewodnictwo.

Mogę pomóc Ci wykreować miłość do siebie i swojego ciała, mogę wesprzeć Cię w ruszeniu z miejsca, pomóc znaleźć źródło odwagi i siły – tylko dlatego, że przez te ścieżki przeszłam już sama.

Nie wierzę bowiem, że jako opiekun, mogę zaprowadzić Cię dalej, niż do miejsc, do których dotarłam ja.

Metody

Jakich używam w pracy z kobietą są oparte głównie o ustawienia systemowe, coaching, wizualizacje, pracę oddechową i medytację. Działam na jasno pulsujących w nas dynamikach systemowych i na matrycy energetycznej w Polu Serca. W swojej pracy zwracam uwagę na emocje i na ciało. Ono zawsze mówi prawdę. To ciało, które nosi zapisane przekroczenia, wstydy, bóle, gniew… Za mamę, której nie było wolno … za babcie, która musiała dźwigać … za prababcie, która przeżyła straty. Wszystkie te kobiety w nas – a my ze wszystkim tym, dalej do świata.

  • Jak pracuje w Tobie mama i tata?
  • Jak oni się mają w twoim sercu?
  • Było Ci do taty wolno?
  • Mogłaś bezpiecznie przy mamie?
  • Jakie szkice tworzą się w Twoim sercu? I na jakie jakości pozwalają Ci dalej w życ

Pozwól mi spojrzeć na Ciebie jako na całość, nie skrawek. Pozwól mi dobrać wyjątkowe miejsce startu, które w najbezpieczniejszy i najpiękniejszy sposób doprowadzi Cię do Twoich własnych potencjałów. Bo kiedy staniesz na właściwym dla siebie miejscu, kiedy zrzucisz niepotrzebne ciężary, ze wsparciem tych, którzy byli tu przed Tobą, ustawisz się do pełni – własnego życia …

Ustawienia systemowe Marianna Gierszewska

Doświadczenie

Od 2018 r. prowadzę seminaria i wykłady o ciałomiłosci, wstydzie, komunikacji i relacjach na zlecenie takich firm jak: Takeda, Recordati, ProBio Koło. Jako stomiczka, mam przyjemność przemawiać oraz prowadzić różnego rodzaju spotkania i posiedzenia mniejszości stomików w Polsce i na świecie.

Metodyka mojej pracy, opiera się o ustawienia systemowe, coaching kognitywny, NLP i komunikacje transformującą. Wierzę jednak, że nawet bardzo znane narzędzia potrzebują usprawniania - dlatego prowadzone przeze mnie warsztaty opierają się także o autorskie techniki wizualizacji.

Wymieniając swoje doświadczenia, nie mogłabym pominąć setek i tysięcy osób spotkanych na warsztatach indywidualnych, grupowych i wyjazdowych. Każda historia z którą miałam przywilej pracować, jest już na zawsze w spisie moich doświadczeń zawodowych.

Certyfikaty

W JAKI SPOSÓB POMAGAM?

Obszary, które otaczam wsparciem

RELACJE

Kiedy prawdziwe i żywe, niosą masę cudownych możliwości. Budowanie trwałych, autentycznych, zaangażowanych więzi jest jednym z najważniejszych filarów człowieczeństwa.

ZDROWIE

Lubi wsparcie i miękkość. Często jednak dostaje pretensje o niedomaganiu i zawodzeniu. Pozwól sobie pochylić się nad informacjami z jakimi przychodzi do Ciebie Twoje ciało.

CIAŁO

To żródło mocy i energii z jaką wychodzisz do świata. Niosąc Twoją historię i doświadczenia staje się początkiem wszystkich tworzonych przez Ciebie relacji.

SFERA ZAWODOWA

Niespełniona, przychodzi z ciężarem i przeszkodami. Stać się lekka, jasna i pełna pasji, ma jednak możliwość dopiero wtedy, kiedy zsynchronizuje się z celem Twojego serca.

Blog

Bo kiedy nie ufamy sobie, nie możemy, nic.

ZOBACZ

„Odpowiedź masz tylko Ty”

ZOBACZ

Wciąż czekające dziecko…

ZOBACZ

Nasze rany gadają

ZOBACZ