Poznaj mnie bliżej…

Jestem kobietą, mamą, żoną i stomiczką. Zawodowo autorką, właścicielką dwóch firm, aktywistką ciała i samo-miłości. Wykorzystując zdobytą wiedzę i doświadczenie, stworzyłam autorską metodę warsztatową, której fundamenty sięgają klasycznych ustawień systemowych. W swojej pracy, łączę głęboką pamięć ciała, wizualizacje i porządki systemowe.

Jakość z która przychodzę została zbudowana nie tylko poprzez wykłady, warsztaty i praktyki, ale również ( a może przede wszystkim ) przez własne doświadczenia. Czteroletnia choroba, zakończona operacją ratującą życie, kreowanie swojej rzeczywistości od zera, budowanie życia opartego o odwagę, namiętności i pasję. Wszystko to, przez co przeszłam, pozwoliło mi stworzyć praktyczne narzędzia do pracy z kobietami. Nie znajdziesz więc u mnie gdybania i teoretycznych scenariuszy. Interesuje mnie Twoja opowieść. Nie sprana z barw ani nie podkolorowana. Dokładnie taka, jaka jest i jaka pokazuje się w Twoim sercu.

Jestem żoną i mamą

To role, które uczą mnie najwięcej. Są dla mnie stałym kompasem zmiany i rozwoju. Przypominają o pokorze, zaufaniu, bliskości i zrozumieniu. Wydobywają pokłady lekkości i radości. Udowadniają, że zaangażowanie i wzajemne widzenie – niezależnie od sytuacji – budują most. Most do rozwiązań prawdziwych i autentycznych.

Jestem stomiczką

Po wykonanej w 2016 roku operacji ratującej życie. Zderzenie ze śmiercią, było jednym z najtrudniejszych i jednocześnie najspokojniejszych momentów z którymi przyszło mi się zmierzyć. Ta chwila graniczności już na zawsze pozostanie przypomnieniem o moim miejscu na Ziemi. Ze stomią zaprzyjaźniłam się od razu po operacji – to dlatego dziś mogę nawigować historie zdrowotne innych kobiet, w Polsce i za granicą.

Jestem właścicielką firm

Założonej w 2019 roku, pierwszej w Polsce marki produkującej bieliznę dla stomiczek – Tutti oraz platformy, na której właśnie jesteś – Okolice Ciała. Przy wspaniałej pomocy mojego męża, Miłosza, stworzyłam przestrzenie, które pozwalają redefiniować powszechnie przyjęte kanony piękna. To miejsca, które otaczają wsparciem prawdę. Jakakolwiek by ona nie była. Bo Twoje ciało, emocje ani doświadczenia nigdy nie są złe. Nigdy nie są też na złość. One zawsze przychodzą jako niezwykłe drogowskazy.

Wszystko co stworzyłam, stworzyłam sama – za rękę z moim mężem. Mam więc za sobą doświadczenia sukcesu i porażki. Doświadczenia nagłych zmian planów i utraty pieniędzy. Doświadczenia bogactwa i strachu o to co dalej. Ze wszystkim tym, co poznałam sobą, przychodzę dziś do Ciebie.

Dzięki historii, którą niosę za sobą

Dzięki tak rozmaitym doświadczeniom zdrowotnym, zawodowym, finansowym i osobistym, mogę przyjść do Ciebie, jako wsparcie i przewodnictwo.

Mogę pomóc Ci wykreować miłość do siebie i swojego ciała, mogę wesprzeć Cię w ruszeniu z miejsca, pomóc znaleźć źródło odwagi i siły – tylko dlatego, że przez te ścieżki przeszłam już sama.

Nie wierzę bowiem, że jako opiekun, mogę zaprowadzić Cię dalej, niż do miejsc, do których dotarłam ja.

Metody

Jakich używam w pracy z kobietą są oparte głównie o ustawienia systemowe, coaching, wizualizacje, pracę oddechową i medytację. Działam na jasno pulsujących w nas dynamikach systemowych i na matrycy energetycznej w Polu Serca. W swojej pracy zwracam uwagę na emocje i na ciało. Ono zawsze mówi prawdę. To ciało, które nosi zapisane przekroczenia, wstydy, bóle, gniew… Za mamę, której nie było wolno … za babcie, która musiała dźwigać … za prababcie, która przeżyła straty. Wszystkie te kobiety w nas – a my ze wszystkim tym, dalej do świata.

Jak pracuje w Tobie mama i tata?
Jak oni się mają w twoim sercu?
Było Ci do taty wolno?
Mogłaś bezpiecznie przy mamie?
Jakie szkice tworzą się w Twoim sercu? I na jakie jakości pozwalają Ci dalej w życiu?

Pozwól mi spojrzeć na Ciebie jako na całość, nie skrawek. Pozwól mi dobrać wyjątkowe miejsce startu, które w najbezpieczniejszy i najpiękniejszy sposób doprowadzi Cię do Twoich własnych potencjałów. Bo kiedy staniesz na właściwym dla siebie miejscu, kiedy zrzucisz niepotrzebne ciężary, ze wsparciem tych, którzy byli tu przed Tobą, ustawisz się do pełni – własnego życia …

Doświadczenie

Moje początki opierają się o wykłady i seminaria w tematyce ciała, wstydu, relacji i zdrowia, na zlecenie prywatnych szkół i korporacji takich jak: Recordati, Takeda, Mentalista, ProBio.
Kierując się setkami próśb i opowiedzianymi mi historiami kobiet, postanowiłam zostawić po sobie trwały ślad: tworząc platformę, która już na stałe oferowałaby możliwość skorzystania z moich warsztatów indywidualnych / grupowych.
Od 2018 r. aktywnie tworze i wymyślam autorskie metody pracy w oparciu o ustawienia systemowe Berta Hellingera. W przeciwieństwie do większości ustawiających, u mnie figurek ani filiżanek … nie znajdziesz.
Pracuje kreatorską metodą, opartą na wizualizacji ściśle skontaktowanej z Twoim ciałem. Dzięki temu, mam pewność, że pokazujący się obraz pola morficznego  jest krystaliczną prawdą o Twoim systemie.
Skuteczność mojej pracy wyrażają przede wszystkim liczby: od startu platformy Okolice Ciała ( 06.2021 r. ) miałam przyjemność pracować już z ponad 1000 kobiet. Każdego dnia otrzymuje dziesiątki wiadomości, w których szczegółowo opisujecie, jak dzięki warsztatom, zmieniło się Wasze życie.
Mój blog jest codziennie odwiedzany przez ponad 1500 osób, a tworzone przeze mnie treści są cytowane i udostępniane w mediach i przeprowadzanych ze mną wywiadach.
Dopełnieniem pracy z kobietami, są moje treści: te na social mediach, te w formie ebooków („ciało miłość”; „kurczę, ale Ci zazdroszczę”) oraz te, które na swoją premierę wciąż jeszcze czekają – w połowie roku 2022 przywitamy moją pierwszą, drukowaną książkę, którą znajdziecie w Empikach już w okolicach listopada.

Zarówno moje prywatne doświadczenia, jak i przebyte kursy, praktyki (Mindspo, metoda dwupunktu Joanna Stawicka, prywatne praktyki Ustawień Systemowych) traktuję jako ogromny zasób – ale na tym się nie zatrzymuję. Głęboko wierze, ze brak rozwoju jest synonimem cofania, dlatego regularnie poszerzam swoje kompetencje biorąc udział w kursach i seminariach.

Dziękuję, że mi wolno…
Dziękuję, za Waszą gotowość…
I, że mogę towarzyszyć, w tej najpiękniejszej podróży…

Obszary które otaczam wsparciem

Ciało

To żródło mocy i energii z jaką wychodzisz do świata. Niosąc Twoją historię i doświadczenia staje się początkiem wszystkich tworzonych przez Ciebie relacji.

Relacje

Kiedy prawdziwe i żywe, niosą masę cudownych możliwości. Budowanie trwałych, autentycznych, zaangażowanych więzi jest jednym z najważniejszych filarów człowieczeństwa.

Strefa zawodowa

Niespełniona, przychodzi z ciężarem i przeszkodami. Stać się lekka, jasna i pełna pasji, ma jednak możliwość dopiero wtedy, kiedy zsynchronizuje się z celem Twojego serca.

Zdrowie

Lubi wsparcie i miękkość. Często jednak dostaje pretensje o niedomaganiu i zawodzeniu. Pozwól sobie pochylić się nad informacjami z jakimi przychodzi do Ciebie Twoje ciało.