Nazywam się Marianna Gierszewska

Jestem kobietą, mamą, żoną i stomiczką. Zawodowo aktorką, autorką, właścicielką dwóch firm, aktywistką ciała i samo-miłości. Od lat uczę kobiety szacunku i delikatności wobec ich ciał i doświadczeń. Prowadząc warsztaty grupowe i indywidualne, wspieram w otwartej, jawnej komunikacji, samopoznaniu i ukochaniu.

To, z czym przychodzę, to przede wszystkim moje własne doświadczenia. Czteroletnia choroba, zakończona operacją ratującą życie, podróże, kreowanie swojej rzeczywistości od zera, budowanie życia opartego o odwagę, namiętności i pasję. Wszystko to, co przeszłam, pozwoliło mi stworzyć praktyczne narzędzia do pracy z kobietami. Nie znajdziesz więc u mnie gdybania i teoretycznych scenariuszy. Interesuje mnie Twoja opowieść. Nie sprana z barw ani nie podkolorowana. Dokładnie taka, jaka jest i jaka pokazuje się w Twoim sercu.

Jestem żoną i mamą

To role, które uczą mnie najwięcej. Są dla mnie stałym kompasem zmiany i rozwoju. Przypominają o pokorze, zaufaniu, bliskości i zrozumieniu. Wydobywają pokłady lekkości i radości. Udowadniają, że zaangażowanie i wzajemne widzenie – niezależnie od sytuacji – budują most. Most do rozwiązań prawdziwych i autentycznych.

Jestem stomiczką

Po wykonanej w 2016 roku operacji ratującej życie. Zderzenie ze śmiercią, było jednym z najtrudniejszych i jednocześnie najspokojniejszych momentów mojego życia. Ta chwila graniczności jest dla mnie pamięcią o moim miejscu na Ziemi. Ze stomią zaprzyjaźniłam się od razu po operacji – to, dlatego mogę nawigować historie innych stomiczek, w Polsce i za granicą. Współpracując z fundacją Stomalife, od lat pomagam burzyć tabu dookoła nieswoistych chorób zapalnych jelit.

Jestem właścicielką firm

Założonej w 2019 roku, pierwszej w Polsce marki produkującej bieliznę dla stomiczek – Tutti oraz platformy, na której właśnie jesteś – Okolice Ciała. Przy wspaniałej pomocy mojego męża, Miłosza, stworzyłam przestrzenie, które pozwalają redefiniować powszechnie przyjęte kanony piękna. To miejsca, które otaczają wsparciem prawdę. Jakakolwiek by ona nie była. Bo Twoje ciało, emocje ani doświadczenia nigdy nie są złe. Nigdy nie są też na złość. One zawsze przychodzą jako niezwykłe drogowskazy.

Wszystko co stworzyłam, stworzyłam sama – za rękę z moim mężem. Mam więc za sobą doświadczenia sukcesu i porażki. Doświadczenia nagłych zmian planów i utraty pieniędzy. Doświadczenia bogactwa i strachu o to co dalej.

Dzięki historii, którą niosę za sobą

Dzięki tak rozmaitym doświadczeniom zdrowotnym, zawodowym, finansowym i osobistym, mogę przyjść do Ciebie, jako wsparcie i przewodnictwo.

Mogę pomóc Ci wykreować miłość do siebie i swojego ciała, mogę wesprzeć Cię w ruszeniu z miejsca, pomóc znaleźć źródło odwagi i siły – tylko dlatego, że przez te ścieżki przeszłam już sama.

Nie wierzę bowiem, że jako opiekun, mogę zaprowadzić Cię dalej, niż do miejsc, do których dotarłam ja.

Metody

Jakich używam w pracy z kobietą są oparte głównie o ustawienia systemowe, coaching, wizualizacje, pracę oddechową i medytację. Działam na jasno pulsujących w nas dynamikach systemowych i na matrycy energetycznej w Polu Serca. W swojej pracy zwracam uwagę na emocje i na ciało. Ono zawsze mówi prawdę. To ciało, które nosi zapisane przekroczenia, wstydy, bóle, gniew… Za mamę, której nie było wolno … za babcie, która musiała dźwigać … za prababcie, która przeżyła straty. Wszystkie te kobiety w nas – a my ze wszystkim tym, dalej do świata.

Jak pracuje w Tobie mama i tata?
Jak oni się mają w twoim sercu?
Było Ci do taty wolno?
Mogłaś bezpiecznie przy mamie?
Jakie szkice tworzą się w Twoim sercu? I na jakie jakości pozwalają Ci dalej w życiu?

Pozwól mi spojrzeć na Ciebie jako na całość, nie skrawek. Pozwól mi dobrać wyjątkowe miejsce startu, które w najbezpieczniejszy i najpiękniejszy sposób doprowadzi Cię do Twoich własnych potencjałów. Bo kiedy staniesz na właściwym dla siebie miejscu, kiedy zrzucisz niepotrzebne ciężary, ze wsparciem tych, którzy byli tu przed Tobą, ustawisz się do pełni – własnego życia …

Obszary które otaczam wsparciem

Ciało

To żródło mocy i energii z jaką wychodzisz do świata. Niosąc Twoją historię i doświadczenia staje się początkiem wszystkich tworzonych przez Ciebie relacji.

Relacje

Kiedy prawdziwe i żywe, niosą masę cudownych możliwości. Budowanie trwałych, autentycznych, zaangażowanych więzi jest jednym z najważniejszych filarów człowieczeństwa.

Strefa zawodowa

Niespełniona, przychodzi z ciężarem i przeszkodami. Stać się lekka, jasna i pełna pasji, ma jednak możliwość dopiero wtedy, kiedy zsynchronizuje się z celem Twojego serca.

Zdrowie

Lubi wsparcie i miękkość. Często jednak dostaje pretensje o niedomaganiu i zawodzeniu. Pozwól sobie pochylić się nad informacjami z jakimi przychodzi do Ciebie Twoje ciało.