x

Poznaj
mnie bliżej

KOBIETA • STOMICZKA • ŻONA • MAMA • AUTORKA • WŁAŚCICIELKA FIRM

Jestem kobietą, żoną, mamą i stomiczką. Zawodowo autorką, praktykiem ustawień systemowych, coachem kognitywnym i mówcą. Wykorzystując zdobytą wiedzę i doświadczenie, stworzyłam autorską metodę warsztatową, której fundamenty sięgają klasycznych ustawień systemowych. W swojej pracy, łączę głęboką pamięć ciała, wizualizacje i porządki systemowe.

Jakość, z którą przychodzę została zbudowana nie tylko poprzez szkoły i praktyki, ale również przez własne doświadczenia: takiego a nie innego dzieciństwa, choroby, operacji i wyłonionej stomii. Moja historia i wszystko to, co w niej wygoiłam stanowi oddzielny zespół zasobów, których używam w pracy z ludźmi.

Marianna Gierszewska

Metody

Jakich używam w pracy z ludźmi, są oparte o praktykowane przeze mnie ustawienia systemowe, a dalej o coaching, wizualizacje i pracę oddechową. W trakcie warsztatów zwracam uwagę na ciało, bo to jak wierzę, zawsze mówi prawdę. Moje wykształcenie opiera się o coaching kognitywny (którego uczyłam się u Macieja Bennewicza) i komunikacje transformującą (której uczyłam się od Dr. Richarda Bolstada oraz Magdaleny Daraż-Gogół).
 Klasycznych ustawień systemowych uczyłam się u Anny Brzozowskiej .
Obecnie jestem w treningu metody Compassionate Inquiry: stworzonej przez kanadyjskiego lekarza, specjalizującego się w badaniu i leczeniu uzależnień oraz traum - Gabora Maté. 
W trakcie warsztatów, metodę pracy dopasowuję indywidualnie, w zależności od historii i potrzeby, dodając do wyżej opisanych modalności, swoje autorskie.

wave

Doświadczenie

Okolice Ciała powstały na wiosnę 2021 roku, początkowo będąc po prostu platformą z treściami dotyczącymi systemu rodzinnego, traumy, ciała i więzi. Platforma blogowa szybko zaczęła przekształcać się w miejsce udostępniające wiele dróg rozwoju: poprzez warsztaty, wyjazdy czy eventy. Moją przewodnią modalnością były konstelacje rodzinne, w metodyce stworzonej i opracowanej przez B.Hellingera - na dzień dzisiejszy do swojej codziennej pracy z ludźmi integruję również coaching i podejście CI, w którym wciąż się szkolę.

Jesienią 2022 roku na rynku ukazała się moja pierwsza książka „Być tak naprawdę”, która już po dwóch tygodniach okazała się bestsellerem. (W roku 2024 swoją premierę będzie miała moja druga pozycja: zajmująca się tematem traumy prenatalnej i okołoporodowej.) W 2022 roku, wraz z moim mężem - Miłoszem - otworzyliśmy pierwsze centrum terapii manualnych w Polsce. „Ajoni - terapeutyczna przestrzeń ciała” mieści się na warszawskiej Pradze, zrzeszając w jednym miejscu wybitnych fizjoterapeutów, osteopatów i praktyków wybranych metod uwalniania ciała z napięcia, zastoju, bólu i traumy.

*Jako osoba aktywnie towarzysząca w procesach innych, uczęszczam na swoją terapię / superwizję oraz na regularną terapeutyczną pracę manualną.

CERTYFIKATY

Nasze Social Media